Iliri emocionet kur e kujton: Ky moment më bëri mishim kokërr

Koha leximit:36 Second

Einxhel Shkira, Beniada Nishani, Ilir Shaqiri dhe Donald Veshaj, janë katër finalistët e edicionit të parë të “Big Brother VIP”.

Banorët janë duke shijuar në maksimum javën e fundit brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, edhe pse emocionet e finales janë të mëdha.

Teksa shijonin darkën, Beniada ka pyetur Einxhelin, Ilirin dhe Donaldin për emocionet më të forta që kanë jetuar gjatë rrugëtimit në Big Brother VIP.

Pjesë nga biseda: Einxhel: Nata e Krishtlindjeve dhe puthja me Dagzin.

Donald: Puthja e parë me Trixën, ardhja e Romeos me parashutë dhe emocion që do ta quaja të veçantë për nga kushtet, mënyra si erdhi ishte vizatimi.

Ai është emocion që nuk përsëritet. Dhe intervista me Arbanën ishte shumë e bukur.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %