“Jam lidhur me dy personazhe VIP”, Donaldi kërkon të ndryshojë jetën

Koha leximit:1 Minute, 21 Second

Edhe një ditë na ndajnë nga finalja e madhe e ‘Big Brother Vip’, por diskutimet vazhdojnë mes banorëve në lidhje me historitë e tyre të dashurisë me personazhet e famshme.

Mbrëmjen e kaluar, Donaldi, Einxheli dhe Beniada kanë treguar për ecurinë e kidhjeve të tyre. Donaldi tha se lidhja funksonon më shumë kur një nga personat në çift nuk është i njohur, ndonëse dy romancat e tij të fundit janë me vajza të famshme.

Nga ana tjetër, Einxheli tha se është ngarkesë e madhe që të mbajë jashtë syrit të publikut personin që dashuron dhe të mos flasë askund për të.

Donald: Kur janë të dy personat e njohur është më shumë problem. Unë mendoj se funksionon më shumë një lidhje kur një nga personat në cift është i njohur dhe tjetrin se di askush.

Einxhel: Prap është peshë e rëndë për personin që është i famshëm që të mbajë larg profile personin tjetër dhe të mos e manifestojë kurrë në sy të njerëzve se sa i lumtur dhe i dashuruar është me personin e vet.

Donald: E rëndësishme është ta kuptojë ai sa e dashuruar është kjo apo ky. Einxhel: Por mua më jep ngarkesë të madhe.

Donald: Nëse vajza është e njohur dhe ai jo, e rëndësishme është që ai ta kuptojë që kjo e do. Einxhel: Por është vështirë që të jemi këtu në tavolinë dhe unë nuk them dot asgjë për njeriun që dua.

Beniada: Nuk ke pse të flasësh. Donald: Kur ti nuk do ta bësh publike, kjo nuk ndikon te lumturia. Einxhel: Dhe unë kam të drejtë ta bërtas që jam e dashuruar. “VIP Magazine”

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %