Ku ishte mbrëmë Bora Zemani për Shën Valentin? Dikush e bindi të largohej…

Koha leximit:1 Minute, 15 Second

Për Donaldin e mësuam që i dërgoi lule Trixës nëpërmjet Romeos, ndërsa disa prej jush kanë pyetur veten ç’u bë me Bora Zemanin?

E vuajti ajo “vetminë” këtë Shën Valentin, pas ndarjes publike me konkurrentin e “BBV”? Duket se jo! Të festosh për Shën Valentin s’do të thotë të dalësh vetëm me partnerin/partneren, por me këdo që mbush zemrën tënde!

Kush ia mbushi zemrën mbrëmë moderatores? Mikeshat e saj! Mbrëmë për Borën ishte “Girs night out” (me siguri edhe për shumë prej jush).

Bora ka ndarë në llogarinë e saj në Instagram disa shkrepje me shoqet, duke treguar se ato ishin Shën Valentini i saj. Bora Zemani dhe Donald Veshaj kanë qenë dy emrat më të komentuar së fundmi që nga hyrja e Borës në shtëpinë e “Big Brother VIP Albania” ku shkëmbeu një puthje me aktorin e humorit.

Së fundmi, shkak është bërë veshja që Bora Zemani kishte veshur gjatë moderimit të saj mbrëmjen e djeshme në “Përputhen PRIME”. Ajo mbante veshur një palë pantallona me gurë dhe një xhaketë e cila ishte e mbuluar po ashtu nga gurë me xixa, një look i cili ishte frymëzuar nga aktorja e njohur ndërkombëtare Zendaya, në një nga paraqitjet e saj për tapetin e kuq.

Ndjekësit kanë aluduar që kjo veshje lidhet me ish të dashurin e saj Donald Veshaj, për shkak se Zendaya është e lidhur me Tom Holland, aktorin që luan “Spiderman”-in, një personazh, preferencën për të cilin, Donaldi e ka shprehur që në fillim të formatit.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %