“Kur më puthi Dagzi, u bëra qull në pantallona”, Einxhel tregon sikletin që nuk e dinte askush

Koha leximit:55 Second

Opinionstët Arbër Hajdaraj dhe Balina gjatë darkës së tyre brenda shtëpisë së “Big Brother VIP” kanë bërë një sërë diskutimesh me banorët.

Ndërkohë, Arbri i kërkoi Einxhelit t’i tregonte një rast që është parë ndryshe nga jashtë, ku Einxhel rrëfeu momentin që u transmetua puthja e saj me Dagz-in.

Arbri: Më jep një situatë që këtu brenda duket ndryshe dhe atje jashtë ndryshe. Unë atë efektin dua të kuptoj. Donaldi: Duhet të jesh në debat.

Einxhel: Duhet të jesh pjesë e gjësë. Ja ta them unë një shembull. Kur ka dalë videoja e puthjes sime me Dagzin, kam qenë në një siklet të paparë sa m’u djersitën pantallonat. U bëra qull në djersë.

“Kisha dy ditë që isha shumë në siklet, ditën e dytë e evitoja Dagzin nëpër shtëpi dhe çohet Arbri dhe thotë që nuk e dinte për çfarë sikleti po flisnim, se unë nuk dukesha fare në siklet.

Arbri: Po mirë, kamerat janë lart, nuk mund të shohim dhe pantallonat poshtë (qesh). Einxhel: Thashë si iu duka unë Arbrit që nuk jam në siklet, se ndërkohë po më kullonte trupi.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %