Letra e fshehtë për Donaldin, Balina i përgjigjet më në fund Arbanës

Koha leximit:54 Second

Disa ditë më parë “Vëllai i Madh” iu dha mundësinë banorëve të ftojnë miq në shtëpi për të darkuar. Mirëpo, për këto darka ata duhet të paguanin dhe paratë do zbriten nga çmimi i madh prej 115 mijë euro.

Dhe dy nga të ftuarit ishin edhe dy opinionistët Arbëri dhe Balina. Përveç të tjerash në mediat sociale qarkulloi një teori konspiracioniste se Balina i ka futur Donaldit një letër fshehurazi.

Rreth këtyre dyshimeve, Balina ka folur për herë të parë sonte gjatë spektaklit kur u pyet nga Arbana. Ajo i mohoi këto zëra duke folur me ironi.

“Meqë ishte fundit dhe loja ka mbaruar thash të fus ndonjë letër dhe të ndez pak sherret ta bëj më interesante!”- tha ajo me ironi.

E pyetur nga Arbana se çfarë përgjigje mori nga Donaldi, Arbëri tha se ka marrë një zemër në qepë, referuar autografit që Donaldi ia dha me shaka kur po largoheshin.

Pra, shkurt muhabeti Balina NUK i ka futur asnjë letër Donaldit, kështu që nuk ka asgjë për t’u shqetësuar apo për t’u bërë objekt bisede.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %