liri dhe Donaldi i përgatisin një super surprizë Arbanës për finalen

Koha leximit:1 Minute, 16 Second

Dy nga finalistët e BBV po vazhdojnë garën drejt finales së madhe. Ilir, Donald, Einxhel dhe Beniada janë finalistët e formatit Big Brother Vip.

Të premten është finalja e madhe atëherë kur edhe do bëhet i ditur fituesi i këtij formati. Ndërkohë banorët po i shijojnë edhe pak këto ditët e mbetura brenda shtëpisë së famshme. Derisa sot Iliri dhe Donaldi janë kujdesur që t’ia bëjnë një surprizë kaq të këndshme Arbanës. SHIKO VIDEON

Tashmë, shtëpia e “Big Brother VIP Albania” është boshatisur, teksa vetëm katër finalistët ndodhen ende për të luftuar për çmimin madh.

Pas eleminimeve të përjavëshme dhe emocioneve të forta të përjetuara, Einxhel, Iliri, Donaldi dhe Beniada kanë diskutuar mëngjesin e sotëm lidhur me konkurrentët që do të donin të ishin ende në shtëpi.

Ishtë pikërisht Iliri ai që sfidoi banorët për të gjetur së kë do të dëshironte ai të kishte në krah natën e madhe të 18 shkurtit. Pa hezituar, të gjithë janë përgjigjur me emrin e Tan Bramës,

banor i cili hyri shumë vonë në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, por fitoi zemrat e publikut për shkak të batutave dhe situatave të ndryshme që ai krijoi.

Iliri: Kush e gjen tani se kë person do të kisha dashur sot me ne. Të gjithë: Tanin. Beniada: Fole sot për Tanin. Einxhel: Ai nuk gënjeu kur tha se donte Tanin në finale.

Iliri: Jo. Einxhel: Ai e ka pas seriozisht që e donte. Të tjerë donim, të tjerë na donin, të tjerë na ranë. Kështu është ky muhabet tani.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %