Donaldi i jep fund me Trixën? “Shpresoj të jetë mirë, mos të mërzitet, kisha shumë nevojë për të, sidomos tani në fund”

Koha leximit:1 Minute, 0 Second

Personi që e përjetoi më shumë mungesën e Triksës mbrëmjen e kaluar ishte Donaldi.
Ai nuk e besoi që Triksa nuk erdhi. Donaldi është shprehur shumë i prekur në dhomën e rrëfimit që ajo nuk ishte prezent në darkën me ish banorët.

I prekur, ai tha se shpresonte që Triksa të ishte mirë edhe pse kishte shumë nevojë për të sidomos tani në fund. “Shpresoj të jetë mirë, mos të mërzitet, kisha shumë nevojë shumë për të sot sidomos tani në fund”, tha Donaldi.

Beatrix vendosi që të mos ishte e pranishme në darkën që do të mbahej me banorët brenda shtëpisë së Big Brother dhe kjo për shkak të një batute të aktorit Ermal Mamaqi.

Ermali theu rregullat duke sjellë informacione nga jashtë dhe përmendur edhe persona të tretë. Kështu ‘Vëllai i Madh’ i kërkoi të largohej nga shtëpia, ndërsa zhvillimi i kësaj batute ka mërzitur shumë artisten.

“Do marrim Bora Zemanin si aktore”, u dëgjua të thoshte Ermali, ndërsa Donaldi iu përgjigj: “Kujdesu që ta paguash mirë”.

Të afërm të këngëtares fajësuan edhe disa nga banorët që qeshën me të madhe në atë moment. E madje sipas tyre, ishte ky fakti që Triksa nuk shkoi në darkë.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %