Meriton Mjekiqi zbulon rrogën e parë, shifra është qesharake

Koha leximit:57 Second

I ftuar së fundmi në edicionin e ri të Prive ishte Meriton Mjekiqi. Ai u përgjigj në “50 pyetje” e Prive duke na zbuluar shumë të pathëna nga jeta personale dhe profesionale.

Pa nguruar ai na zbuloi edhe sa ka qenë rroga e parë që ai ka marrë, por u ngacmua dhe për marrëdhënien e tij të vështirë me Noizyn.

Meritoni ka ardhur në Tiranë dhe po bën emisionin e tij “Me Meriton Mjekiqin”. Ai ka pasur emrat më të mirë të rrepit shqiptar në ditët e sotme duke fituar shumë.

Meriton Mjekiqi u përgjigj mjaft sinqerisht kur u pyet në lidhje me rrogën e tij të parë. Ai është paguar vetëm 165 euro ne televion.

Moderatori ka folur dhe për raportin e vështirë me Noizyn dhe ka thënë se tashmë nuk merret më me këto probleme dhe madje e ka shkruajtur se të gjithë rreperet mbajnë përgjegjësi për fjalët e tyre.

Meritoni pati një “beef” të fortë me grupin OTR për shkak të dissave që u bënë në emisionin e tij në lidhje me këto rrepera. Ai nuk ka ftuar asnjë anëtarë të këtij labeli në emisionin e tij.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %