Donaldi “internashjonall”: një video mbështetëse me mesazhe nga e gjithë bota. Itali, Gjermani, Izrael, Rusi, Spanjë, Bangladesh, Tunizi

Koha leximit:52 Second

Donald Veshaj është një nga katër finalistët pretendent për të fituar çmimin e madh të Big Brother VIP 2021.

Ai ka dhënë shumë nga vetja brenda shtëpisë duke krijuar kështu fansa dhe haters. Ka shumë nga publiku që e duan dhe po aq shumë që nuk e duan.

Është normale të ndodhë kur je në qendër të vëmendjes për 136 ditë, 24 orë në 24. Ai krijoi shumë zhurmë me historinë e tij me Bora Zemanin.

Të cilën u duk se e “rimori” dhe pastaj e “la” sërish për tu lidhur me Beatrix Ramosaj. Ka spikatur me një lloj nervozizmi kundrejt Ilirit dhe disa prej banorëve që ka patur kundër.

“Më li të flas, më li të flas” dhe “o maaaj gaa jeta” janë dy nga shprehjet që lidhen shumë ngushtë me të dhe të shkruajtura më së shumti nëpër media.

Ai e luan fort këtë finale përballë Ilirit, sipas sondazheve jo zyrtare të bëra online nëpër faqet e BBV dhe të tjera faqe gjithashtu. Fitoftë më i miri.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %