Nesër është Shën Valentini, Luana Vjollca ka një mesazh për burrat

Koha leximit:59 Second

Nesër të dashuruarit festojnë. Shën Valentini apo festa e të dashuruarve po bëhet çdo vit e më popullor, duke iu dhënë çifteve një ditë speciale për të shprehur në mënyrë paksa më të veçantë dashurinë se ditët e tjera. Qoftë kjo përmes fjalëve, dhuratave apo surprizave të ndryshme.

Kështu, sot Luana Vjollca u ka bërë thirrje burrave që e ndjekin që nesër të surprizojnë të dashurën apo gruan me çfarëdo që kanë mundësi.

Teksa ka postuar një foto ajo shkruan: “Hey ti që po e shikon, sigurohu që nesër të surprizosh të dashurën/gruan tënde me çfarëdo që ke mundësi. Vajzat duhet të jenë të lumtura!”

Meqë ra fjala te Luana Vjollca, gazetarja Rudina Demneri, e njohur për publikun si Paloma, ka treguar pa doreza se cila është vajza që ka frikë që t’i afrohet burrit të saj.

E ftuar në emisionin E diell në Top Channel, së bashku me bashkëshortin e saj Alandin, Paloma ka thënë se është ndjerë xheloze për Luanën.

Kjo ka ndodhur kur kjo e fundit ka shkuar në studion e tij muzikore, ndërkohë që ka shtuar se moderatorja është shumë e burku dhe çdo femër do të ishte xheloze për Luanën.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %