“Nuk flej me Amin, gërhet shumë”, Ermali sapo zbuloi se çfarë e bezdis te gruaja e tij

Koha leximit:53 Second

Të ftuarit VIP që ishin mbrëmë në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, kanë krijuar një atmosferë të paparë, duke i gëzuar banorët me praninë e tyre.

Mes humorit dhe batutave tipike të disa prej aktorëve të humorit shqiptar, nuk kanë munguar të qeshurat. Ndërsa minutat po iknin, të ftuarit specialë duhet të largoheshin nga shtëpia më e famshme në Shqipëri.

Biseda mes tyre: Donaldi: Flini këtu, lani këmbët. Ermal Mamaqi: Duhet të jetë sfidë, unë mezi fle me gruan jo më me 30 veta.

Flori Gjini: Pse ti pse mezi fle me gruan? Ermal Mamaqi: Gërhet. Beniada: Të përshëndesim Amiii Ermal Mamaqi: Po shtyhen njerëzit do dalim tapë sot. e di si po bëhet kështu bëji edhe dy orë prej meje.

Ermali dhe Ami janë një ndër çiftet më të suksesshëm në Shqipëri. Ata kanë arritur të ndërtojnë një familje model dhe të kenë suksese në biznes.

Ermali dhe Ami janë njohur për herë të parë në Portokalli. Aty aktori i humorit i ka propozuar dhe më pas ka nisur dhe jeta e tyre përkrah njëri-tjetrit.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %