“Jam i dërguari i Zotit”, këngëtari i grupit “Aurora” e ka seriozisht

Koha leximit:53 Second

Nazmi Sfishta i grupit “Aurora” këtë javë ishte i ftuar në emisionin n’Kosovë Show. Ai ka këmbëngulur sërish me deklaratën e tij, ku përmendi Zotin.

Pas deklaratës që kishte bërë duke thënë që është i dërguari i Zotit, ai u shpreh se njerëzit e kanë parë si të çmendur.

“Kam vënë re që një pjesë e njerëzve më kanë parë me një shikim sikur jam i çmendur, ose mashtrues. Kjo periudhë nuk ka qenë e lehtë për mua”, deklaroi këngëtari i njohur.

Por ai nuk e mohoi, Nazi sërish e theksoi se është e vërtetë ajo çka kishte thënë kohë më parë dhe se e ndjen kënaqësinë shpirtërore.

“Kam kënaqësinë që i madhi Zot e di që ajo është e vërtetë, pra ajo që unë kam thanë. E ndjej kënaqësinë shpirtërore. Këtu nuk ka asnjë pikë gënjeshtre, sepse gënjeshtra është mëkat i madh”.

Cili është komenti juaj për këto dy deklarata të këngëtarit? Ai ka qenë shumë i njohur vite më parë dhe me siguri që e mbani mend. Edhe sot, patjetër, është mjaft i njohur.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %