Paloma: Kur dehem, burri më zhvesh dhe…

Koha leximit:48 Second

Paloma, është një gazetare e cila ka qenë edhe pjesë e “Big Brother Vip Albania”.

 

Gjatë qëndrimit në shtëpi, ajo tregoi se burri i saj e ka dhunuar për gati 8 vite me radhë.

 

Ndërkohë, tashmë që ka lënë shtëpunë më të famshme në Shqipëri, në një emision televiziv Paloma ka treguar se bashkëshorti e mban në pëllëmbë të dorës kur ajo bëhet tapë me alkool.

 

Ajo thotë se në momentin që ka konsumuar shumë pije me alkool, burri e vesh, e zhvesh dhe e trajton si bebe.

 

“Në raste të rralla ku pi bëhem shumë keq dhe më kap me këto reflukset. Burri më mban kokën me shumë dashuri dhe kujton ato momentet e tij e thotë: “Ç’të duhet ty me këto punë?” Më vesh, më zhvesh, më heq rrobat, më vendos peshqirin, çfarë nuk bën, më trajton si bebe në ato momente dhe them: “A të pi prap?” Ndaj është marrëdhënia e bukur.”, tha ajo.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %