“Para 13 vitesh më kërkoje sponsorizim”, Meridiani i kthehet sërish Balinës

Koha leximit:1 Minute, 0 Second

Mbrëmjen e së martës është transmetuar ‘prime’ e tretë dhe e fundit e Post Big Brother VIP. Në këto puntata janë diskutuar ngjarje të ndryshme të ndodhura brenda shtëpisë.

Nga debatet e thjeshta në studio u rikthye edhe një debat i shkuar mes opinionistes Balina Bodinaku dhe Meridianit. Teksa opinionistja Balina nuk pranon të ketë një njohje jashtë me Meridianin, ky i fundit ka një variant tjetër.

Ai i kujton një takim të para 13 viteve, ku të dy kanë folur për një bashkëpunim. Balina më pas pranoi se kanë pirë një kafe ku Meridiani i ka kërkuar një sponsorizim dhe përveç kësaj asgjë më shumë.

“Më ke kërkuar një herë një sponsorizim meqë kam qenë në një pozicion që mund të ofroja një sponsorizim dhe ky kontakt nuk ka qenë i vetmi kontakt i yni”.

“Pse? Sepse unë të kam parë vizualisht te lokali ku unë vija në atë kohë. Këtu të bën përshtypje, ndërsa ai 20 vjeçari i Tokes për Ilirin s’të bëri përshtypje”.

Me këto fjali, Medidiani foli duke rikujtuar skenat e ndodhura mes Ilirit dhe Tokes brenda shtëpisë. Por Balina e ndërpreu debatin pasi tha se nuk ka ardhur të diskutojë të shkuarën e saj.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %