Iliri: Monika i duhet finales por nuk e meriton

Koha leximit:49 Second

Pasi u transmetua një video ku Iliri dhe Monika përplasen në debat, Arbana ka pyetur Iliri nëse sipas tij Monika e mriton apo jo finalen

Fillimisht Iliri nuk u shpreh shume qartë por i pyetur në mënyrë të drejtpërdrejtë nga Arbana u detyra të pronocohej qartë

Ai tha se Monika nuk e meeiton finalen por i duhet finales. Monika tregoi qartë që eshtë e prekur nga Iliri.

Duhen edhe pak javë për të shkuar në finale dhe dyshja e fundit deri-diku dihet. Ilir Shaqiri dhe Donald Veshaj pritet të jenë finalistët absolutë të këtij edicioni.

Por asgjë nuk është e thënë duke parë të papriturat e lojës. Ata kanë nisur aventurën e tyre në Big Brother VIP që më datë 5 tetor. Se si kanë duruar deri tani, vetëm ata e dinë. Iu lumtë! Fitoftë më i miri.

Ndërkohë dy finilistët e parë janë zgjedhur dhe sonte pritet të zgjidhen edhe dy të tjerët. Mund të jenë Donaldi me Monikën ose Donaldi me Einxhel.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %