Pesë balona me formë zemre në Big Brother, banori surprizohet

Koha leximit:45 Second

Big Brother është futur në fazën finale të tij, pasi sot do të vendoset dhe fati për dy persona të tjerë që duhet të shkojnë në finale.

Donaldi, Einxhel, Arjola dhe Monika po votohen për të çuar dhe dy emra të tjerë në finale. Beniada dhe Iliri janë në finale tashmë.

Big Brother ka qenë këto ditë me surpriza të shumta për banorët. Mbrëmjen e djeshme u futën në shtëpi personazhe VIP dhe darkuan me to.

Surprizat nga qielli janë kthyer sërish në vëmendje, pasi Dagz ka surprizuar me arush Einxhel, apo Arjola ka marrë mesazh.

Mesazhi i radhës nga qielli do të vijë sot me pesë balona me formë zemre, ata kanë kaluar mbi shtëpinë e Big Brother.

4 zemra dhe një emër i shkruar që ka surprizuar shumë banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Ata janë prej 4 muajsh të izoluar dhe duhet të durojnë dhe 10 ditë.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %