Po vjen fundi i Big Brother, Arbana bën një lëvizje marketingu të sugjeruar nga Lori Hoxha

Koha leximit:47 Second

Moderatorja Arbana Osmani është shumë aktive në rrjetet sociale. Ajo e përdor shumë mirë platformën e saj online, ose më saktë rrjetin social Instagram.

Prej muaj Arbana e cila moderon Big Brother VIP ka qenë kryefjalë e mediave rozë, ku është komentuar për çdo gjë.

Së fundmi Arbana ka njoftuar se ka hapur edhe Tik Tok. Ide që sipas saj ia ka dhënë Lori Hoxha, trashëgimtarja e Top Channel.

Duket se gjërat po i ecin mirë dhe për arsye marketingu ka pranuar idenë e pronares së Top Channel. Shumë mirë ka bërë, sepse TikTok është rrjet social i nevojshëm për VIP-at sot.

Big Brother VIP tashmë ka hyrë në ditët e fundit të rrugëtimit. Të premten është finalja e madhe, pra me 18 shkurt 2022, pas 4 muajsh.

Favoritët për fitoren e trofeut 115 mijë euro janë Donald Veshaj dhe Ilir Shaqiri. Ata kanë që më 5 tetor që shihen si favoritë të këtij edicioni.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %