“Pse, vetëm rrobat janë dëshira ime?!” Monikës i ngel hatri me Top Channel

Koha leximit:57 Second

Monika Lubonja duket të jetë zhgënjyer nga dhurata që produksioni i bëri gjatë prime-t të së martës. Asaj iu dhanë fustane, por duket se kjo nuk i ka pëlqyer aspak, dhe e ka shprehur gjatë një takimi me banorët.

“Ti mendon që dëshira ime janë vetëm rrobat, unë e kam thënë si hobi, si pasion që të jem e bukur, por fare… E kam pasion, siç dua të shkoj në plazh në Dhërmi”, tha Monika.

Ndërkohë që Donaldi dhe Beniada i ndërruan muhabetin duke folur për pushimet e verës. Kujtojmë se gjatë prime-s të së martës,

Einxhel dhe Donald u surprizuan me nga një emision të Top Channel, ashtu si dhe Beniada më herët. Ndërkohë që Iliri do të jetë imazh i Digitalb në disa reklama, dhe Arjolës i është dhuruar një apartament.

Monika duket se është lënë disi pas dore, të paktën deri tani, por nuk përjashtohet mundësia që nesër te këtë ndonjë surprizë tjetër për të që këtë herë mund ta kënaq vërtet.

Kujtojmë se Monika bashkë me Arjolën, Donaldin dhe Einxhel janë në votim dhe dy më të dashurit prej tyre nga publiku do shkojnë në finale.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %