Rikthehet Aida Shtino: “Lëreni mo Ukrainën, por shihni ç’po bëhet në Durrës”

Koha leximit:58 Second

Teksa të gjithë e kanë mendjen tek ajo qe po ndodh ne Ukraine, moderatorja Aida Shtino ka vënë alarmin se në vendin tonë ka hyrë një rrymë e re.

Aida shkruan se të rinjtë po kryejnë rituale satanike të rreziksh ëm për jetën në Durrës. “Se ju ka ngelur mendja tek Ukraina dhe ajo qe ndodh aty…

Doja t’ju pyesja a dini gje per ritualet sata.nike qe behen ne Durres…??? A jeni ne dijeni se ne Shqiperi ka hyre nje rryme, qe po rekruton te rinjte tane ne rituale te tilla…?

Apo cna duhet ne, si thoni larg eshte Durresi kemi me afer Ukrainen… A me qe ra fjala, sot e pate foton e rradhes se Zelenskit , kete here doli me gruan, se duhej te dinim edhe me ke eshte martuar…”

Aida këto kohë është bërë shpesh i medieve sociale për shkak të qëndrimit të saj mbi situatën e Ukrainës dhe Rusisë, ku duket se gazetarja ka një qëndrim ndryshe nga shumica e shqiptarëve.

Aida u bë e njohur vite më parë me emisionin “Njerëz të humbur”, më pas provoi të merrej dhe me politikë, por nuk është se pati ndonjë sukses.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %