Rikthehet Elvis Naçi! Bashkë me gruan do ta shihni në një projekt të ri

Koha leximit:51 Second

Elvis Naçi u largua nga televizioni News 24 dhe nuk e nisi sezonin e ri të emisionit të tij “Shqiptarët për shqiptarët”. Ai e pati ndaluar për momentin transmetimin televiziv.

Puna në fakt nuk është ndalur. Raportohet se ekipi i hoxhës ka nisur regjistrimin e serive të reja dhe historive të ndryshme. Ata s’ndalen dhe po kërkohet televizioni i ri.

Burime të ndryshme bëjnë me dije se Elvis Naçi ka patur një takim me televizionin e njohur ABC News. Palët janë takuar dhe mendohet se marrëveshja është afër.

Elvis Naçi ka arritur marrëveshjen dhe duket se do të rikthehet shumë shpejt në syrin televiziv. Hoxha është një figurë me popullaritet të madh.

Ai në sezonin e ri duket se ka ndryshuar pak formatin, pasi në krahun e tij do të jetë dhe bashkëshortja e tij, Fatma. Ata do të ndihmojnë familjet në nevojë.

Naci njihet për bamirësitë e tij të mëdha. Ai ka fituar zemrën e shumë personave të cilët i besojnë të ardhurat e tyre për të ndihmuar të tjerët.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %