Romeo në studio me vëllain e Borës, vjen sigurimi! Pse e shmangu Top Channel këtë video?

Koha leximit:53 Second

Ditën e djeshme ishte finalja e madhe e edicionit të parë të “Big Brother Vip” në TCH, ku fitues u shpall balerini Ilir Shaqiri.

Ndërkohë Donald Veshaj doli i dyti, duke mos arritur që të fitojë çmimin e madh prej 100 mijë eurosh, aq shumë të pritura prej tij.

Në skenë për ta mbështetur ka qenë vëllai i tij, Romeo Veshaj, i cili gjatë gjithë kohës ka qenë i rrethuar nga pjesëtarë të sigurimit të Top Channel.

Prive.al ka siguruar një video ku duket Romeo i tensionuar ndërsa krah tij me gjasë në përpjekje për ta çtensionuar situatën shihet zëvendës drejtori i Top Channel, Bjorn Xhokaxhi.

Në video duket edhe vëllai i Bora Zemanit, Lisieni, i cili shfaqet i pashqetësuar me atë që po ndodh dhe i fokusuar tek puna e tij, si pjesë e stafit të Top Media.

Në insertin e siguruar nga Prive.al, disa prej pjesëtarëve të sigurimit shihen teksa bëjnë me shenjë të ndalet filmimi nga ana tjetër e publikut, pasi vërejnë telefonat që xhironin Romeon e tensionuar.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %