“Rrëzo një avion rus dhe do të fle me ty”, modelja gjen motivimin perfekt

Koha leximit:1 Minute, 15 Second

“Bëni dashuri, mos bëni luf.të”. Modelja Bad Kitty e ka marrë fjalë për fjalë moton e famshme të vitit 1968, duke nisur një propozim interesant në rrjetet sociale.

“Do të bëj dashuri me çdo ushtar rus që do të lërë atë që po bën, duke mos iu bindur Vladimir Putinit dhe gjërat në Ukrainë do të ndalen me kaq”, ka shkruar ajo.

Ylli i OnlyFans postoi gjithashtu një listë: “Çmime të reja: 1 rus i kapur = 1 nudo; 1 tank i rrëzuar = 1 video; 1 avion i rrëzuar = do të fle me ty. Udhëzues i ri çmimesh për luftën. Rroftë Ukraina”.

Me pak fjalë, të gjithë mbështesin Ukrainën dhe dërgojnë mesazhe paqeje sa të munden, edhe pse në këtë rast ideja se nisma e Bad Kitty është thjesht një marifet publicitar është shumë më tepër se një dyshim.

Në fakt, vetëm pak orë më parë, modelja ka shkruar një postim në Instagram ku fton të gjithë fansat e rinj (qindra) ta ndjekin në një nga faqet që pret performancat e saj: “U bëra virale në Twitter dhe tani po më ndizen të gjitha rrjetet sociale! Ok, nëse doni të flisni me mua, mënyra më e mirë është të shkoni në faqen time në pocketstars”.

“Aty mund të shihni më shumë dhe të bisedoni direkt me mua. Unë nuk u përgjigjem shumë mesazheve këtu. Nuk mund t’u përgjigjem të gjithëve. Faleminderit për fjalët e bukura, shpresoj të flas me ju së shpejti”. Pra, ajo e arriti atë që donte, famën.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %