Rudina prezanton vajzën e madhe të Mark Frrokut: S’ma merrte mendja që do bëhesha njerkë

Koha leximit:56 Second

Rudina Dembacaj gjithmonë ka treguar se ka një marrëdhënie shumë të mirë me fëmijët e bashkëshortit të saj, Mark Frrokut.

Sot, më 8 mars, Rudina ka vendosur të prezantojë edhe vajzën e madhe të Frrokut, Marën, e cila jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Ajo ka postuar një foto me Marën dhe shkruan se nuk e kishte menduar kurrë që do e plotësonte kaq shumë dashuria për fëmijët e bashkëshortit.

“E dija qe do behem grua, jam bije, moter, nene por kurre nuk kam menduar me pare, qe do isha dhe njerke. Me ka plotesuar pa fund dashuria per femijet e burrit tim. Ju dua shume. (eshte foto e gushtit se jemi pak larg gjeografikisht)”, shkruan Rudina.

Me një kastë të jashtëzakonshme aktorësh komedia “Boeing Boeing” ka thyer rekordet e shfaqjeve me më shumë se 150 të tilla të mbajtura jo vetëm në Shqipëri por dhe në Kosovë.

Por tashmë duket se shfaqja do vijë edhe në kinema, dhe këtë na e tregoi vetë Gent Zenelaj dhe Rudina Dembacaj. Mirëpo, një sukses i tillë, krahas urimeve të përzemërta do shoqërohet patjetër edhe me njerëz dyshues.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %