Shfaqet Trixa pasi la Donaldin, kapet me personin që po kalon Shën Valentinin

Koha leximit:48 Second

Teksa të premten do të mbahej darka e banorëve dhe ish banorëve në BBV, ishte Trixa ajo e cila në momentin e fundit nuk morri pjesë.

Trixa ishte prekur nga një batutë e zhvilluar në shtëpi nga disa mysafirë special si Salsano Rrapi, Ermal Mamaqi, Xhemi, Agron Llakaj dhe Flor Gjini, ku disa prej tyre përmenden Bora Zemanin.

Donaldi ishte ai i cili u prek shumë dhe nuk e besonte që ajo batutë ka ndikuar për Trixën. Pas asaj u aludua shumë që Beatrix Ramosaj nuk ndodhet në Shqipëri dhe se ka udhëtuar jashtë vendit.

Që nga ai moment Trixa nuk e ka bërë asnjë postim në Instagramin e saj. Por derisa kushërira e saj ka postuar një foto në profilin e saj, lihet të kuptohet vendi ku Trixa ka shkuar.

Një tatuazh në krah që është i njëjtë me atë të Trixës, u kap në foton e Anxhelinës. Si duket vajzat janë duke i kaluar pushimet në Dubai.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %