Trixa “lë” Donaldin pse foli me Ermal Mamaqin, për Bora Zemanin

Koha leximit:1 Minute, 11 Second

Disa artistë janë futur mbrëmë për të darkuar me banorët e shtëpisë, njëri prej tyre, Ermal Mamaqi u nxorr nga shtëpia para kohe sepse dha info nga jashte; foli për Bora Zemanin, duke i thënë Donaldit se do e merrte si aktore te seriali i vet.

Kjo ka mërzitur Trixën. Arbana lajmëroi se Trixa do futej sonte për të ngrënë darkë me banorët e mbetur në shtëpi, dhe sidomos me Donaldin por ishte tërhequr nga vendimi për tu futur në darkë.

Vendimi i Trixës ka të bëjë me atë që tha Ermal Mamaqi, ai zuri në gojë emrin e Bora Zemanit, duke thënë se do e merrte te serial ii tij. Donaldi e kaloi me të qeshur duke thënë një batutë: paguaje mirë, por me sa duket Trixa nuk e ka marrë edhe me aq sportivitet.

Donaldi nuk e ka pritur edhe aq mirë vendimin e Trixës duke mbrojtur Ermalin. Ishte shaka, tha Donaldi. Realisht është mërzitur Trixa me këtë gjë? Unë mendoj se ajo kupton, nuk e bosoj që ajo nuk do vijë, tha Donaldi.

Këtë situatë nuk e hapa unë, unë e kthej batutën. As nisa ndonjë bisedë as e çova në tjetër nivel. Nuk mendoj se bëra diçka që…nuk ka të bëjë me Trixën, përfundoi Donaldi.

Loja e Big Brother tashmë ka hyrë në fazën e fundit. Më 18 shkurt është finalja e madhe, ku fituesi do të “paketojë” 115 mijë euro.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %