Striptistja përballës murgeshës: Kemi të përbashkëta, mendojmë për shpirtrat e humbur

Koha leximit:50 Second

Debatet televizive sjellin shumë personazhe të ndryshme, ndërsa një diskutim shumë interesant është zhvilluar ditën e sotme në emisionin “Shqipëria Live” në Top Channel.

E ftuar ishte motër Teuta Buka si murgeshë dhe një striptiste e huaj, Sandra. Dy realitete të kundërta që përballeshin për herë të parë mes tyre.

Murgesha dukej në vështirësi gjatë diskutimit, ndërsa Sandra ishte më e lirshme, duke qenë se kishte preferuar të mos identifikohej, por të rrinte me maskë.

“Kur jam bërë murgeshë, shoqet më thonin: ‘A je budallaqe?. Sandra? Unë një pyetje kam, njeriu është trup, apo ka një trup? Unë mendoj se trupi duhet përdorur si duhet'”, – tha ndër të tjera motër Teuta.

Sandra nga krahu tjetër ishte më provokuese me gjërat që tha: “Unë jam ortodokse, shkoj në Kishë. Me murgeshën kemi disa gjëra të përbashkëta.

“Të dyja mendojmë dhe qetësojmë shpitrat e humbur. Nuk mendoj se mund të bëhem murgeshë, sepse kam mëktuar shumë. Nuk do më pranojë Zoti”, – tha ndër të tjera Sandra.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %