Top Channel-it po i mungon Luana Vjollca! “E diell” i kopjon ashiqare emisionin

Koha leximit:49 Second

“Shiko Kush Luan” nuk u kthye me sezonin e ri këtë sezon por vazhdon të kërkohet nga shikuesit. Programi nën autorësinë dhe moderimin e Luana Vjollcës vazhdon të jetë një nga tv show-t më të shikuar dhe klikuar nga publiku shqiptar.

Lojërat dhe situatat qesharake që zhvilloheshin gjatë emisionit kanë bërë që publiku shqiptar të shohë të famshmit ndryshe ngaqë i shohim zakonisht.

Idetë kreative të SHKL duket se janë inspirim edhe për kolegët brenda Top Channel, siç është rasti i rubrikës “Dielli apo hëna” në E diell.

Koncepti është identik me programin e Luana Vjollcës, që nga ndarja e ekipeve në dy grupe dhe garat me njëri-tjetrin.

Por jo vetëm kaq. Edhe sfidat që zhvillohen brenda rubrikës janë identike me ato që kemi parë në disa sezone në Shiko Kush LUAN

ku në rast se i ftuari nuk përgjigjet në pyetje dënohet duke pirë apo ngrënë diçka. Po ashtu marrja e pikëve në çdo pyetje na kujton menjëherë SHKL.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %