“Unë adhuroj Luana Vjollcen”, Arjan Konomi tregon pëlqimin e saj

Koha leximit:1 Minute, 5 Second

Herë pas here me videot nga “Shiko Kush Luan”, Luana rikujton emocionet e bukura. Ajo ka njoftuar se do të rikthehet shumë shpejt, ndonëse kjo s’ka ndodhur ende.

Në orët e para të mëngjesit ajo ka publikuar një kujtim me Arjan Konomin, i cili në “Përputhen” ka pranuar se e ka adhuruar Luanën nga larg dhe ka menduar ta takojë atë.

Një kujtim i një viti më parë, të cilin Luana e ndau mbase për të ndjerë sërish të njëjtën kënaqësi si herën e parë qe e ka dëgjuar e mbase sepse studiot dhe dritat e Top Channel i mungojnë tani që nuk është më aty.

“Shiko Kush LUAN”, nuk u kthye me sezonin e ri këtë sezon por vazhdon të kërkohet nga shikuesit. Programi nën autorësinë dhe moderimin e Luana Vjollcës vazhdon të mbes një nga tv show-t më të shikuar dhe klikuar nga publiku shqiptar.

Lojërat dhe situatat qesharake që zhvilloheshin gjatë emisionit kanë bërë që publiku shqiptar të shohë të famshmit ndryshe ngaqë i shohim zakonisht.

Idetë kreative të SHKL duket se janë inspirim edhe për kolegët brenda Top Channel, siç është rasti i rubrikës “Dielli apo hëna” në E diell.

Koncepti është identik me programin e Luana Vjollcës, që nga ndarja e ekipeve në dy grupe dhe garat me njëri-tjetrin.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %