Vajzat e “Për’Puthen” nuk njohin orë policore, festë e shfrenuar në ditëlindjen e këngëtarit

Koha leximit:38 Second

Këngëtari Ardit Çuni është duke festuar ditëlindjen e tij, rast që i ka bërë edhe vajzat e “Për’puthen” të shkelin ligjet dhe të sfidojnë Policinë e Shtetit.

Melisa, Tea dhe Ana ish konkurentja e “Për’Puthen”, kanë publikuar pamje nga festa në orare që përkojnë me kohën kur duhet të ishin në shtëpi si të gjithë qytetarët e tjerë që janë të detyruar të qëndrojnë branda për shkak të pandemisë.Duke injoruar vendimin e marrë nga qeveria për ndalimin e qarkullimit pas orës 20:30, vajzat janë bërë pjesë e festës së ditëlindjes së këngëtarit.

Kjo është hera e dytë që ato shkélin rregullat e vendosura gjatë pandeminë, pasi herën e parë òrganòzuan një festë surprizë për ditëlindjen e Melisës, ku edhe i shpëtuan paq gjòbës.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %