VIDEO: Donaldi shkon në Maqedoni për të takuar fansat, i ndodh e papritura!

Koha leximit:1 Minute, 23 Second

Donald Veshaj lajmëroi se sot se ishte nisur drejt Maqedonisë dhe i ofroi mundësinë fansave që ta takonin në një nga qendrat tregtare të Shkupit. Nga videot e publikuara në rrjetet sociale, por pak prej vetë aktorit, pritja që i është bërë ka kaluar çdo parashikim. Shumë të rinj, vajza, djem, por edhe persona në moshë kanë shkuar për ta takuar.

Donaldi duket i emocionuar në postimet që po qarkullojnë dhe me siguri ndikuesi kryesor që i bëri bashkë kaq shumë njerëz, është fama e BBV që është ende eksperiencë e freskët për aktorin. Dhe turma mund të shihet qartë si një matës për famën e tij në reality show-n.

Donald Veshaj tanimë është një nga personazhet më të komentuar në medita rozë. Aktori, këngëtari dhe ish banori i BBV gjatë qëndrimit të tij në shtëpinë e famshme të Shqipërisë ka treguar talentin e tij edhe në pikturë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mervan Sherifi💎 (@mervan.sherifi)

Për festën e 17 shkurtit ai pikturoi portretin e Adem Jasharit, të cilin dje e solli në Prekaz ku u takua edhe me Bekim Jasharin.

Aktori së bashku me familjen e tij kanë takuar familjen e heroit Adem Jasharit dhe i ka dhuruar portretin që ai pikturoi në shtëpinë e famshme. Gjithashtu,

Donaldi ka shkuar edhe te v arri i heroit kombëtar, ku ka bërë homazhe. Ky gjest i aktorit është vlerësuar shumë nga familja Jashari, të cilët i kanë dhënë edhe një dhuratë simbolike. Pas kësaj aktori ka vizituar edhe reperin nga Drenica, Don Xhonin, madje përveç se kanë bërë qejf jashtë Don Xhoni i ka mirëpritur edhe në shtëpinë e tij.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %