Zbardhet kontrata e Top Channel: Beatrix duhej të lidhej me Kledin, Donaldi e mori vesh pas daljes

Koha leximit:1 Minute, 1 Second

Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj i dhanë fund lidhjes 24 orë pas mbylljes së rrugëtimit në Big Brother VIP. Kush e priste kështu? Ndoshta askush, por ama ndodhi.

Romanca që nisi brenda shtëpisë së famshme në Shqipëri nuk funksionoi dhe këngëtarja i doli kundër aktorit vlonjat, duke e cilësuar historinë e tyre të rreme.

Revista Jeta del me një lajm krejtësisht të papritur. Sipas saj, zërat së fundmi kanë treguar që Beatrix kishte hyrë në Big Brother VIP me një kontratë ku supozohej që të përfundonte çift me Kledin.

Gjërat rrodhën ndryshe dhe Beatrix u dashurua me Donaldin. Flitet se arsyeja e ndarjes së tyre pas daljes së Donaldit nga shtëpia e Big Brother ka qenë pikërisht kjo.

Ky i fundit mësoi për kontratën e Beatrix dhe u ndje i përdorur. Asnjëra nga palët nuk e ka pohuar deri më tani hapur arsyen e ndarjes së papritur. Lajmi se Beatrix dhe Donald i kishin dhënë fund lidhjes së tyre mori dhenë pasi dyshja nuk ua pa të qëndronte bashkë në festën e Big Brother Vip.

Më vonë, këmgëtarja pëlqeu një prej postimeve ku i kërkohej të mos kthehet me Donaldin, pasi ky i fundit nuk e ka respektuar, pavarësisht gjithë presionit që ka ndjerë.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %