Zyrtare: Del emri i banorit të parë në shtëpinë e Big Brother VIP 2

Koha leximit:56 Second

Moderatorja Arbana Osmani ka zbuluar se Big Brother VIP 2 do të nisë në fund të janarit të vitit të ardhshëm, duke ditur që ajo është shtatzënë dhe atëherë do jetë gati për punë.

Nga festa që organizoi Top Channel për Big Brother VIP, një natë më parë ku morë pjesë protagonistët e BBV 1 dhe shumë personazhe të tjerë,

Arbana tha për ‘Ftesë në 5’ se për edicionin e dytë është zgjedhur një tjetër sezon për tu nisur.“Do të nisë në fund të janarit të vitit të ardhshëm,”- tha ajo.

Në të njëjtën festë u zbulua dhe një nga banorët. Këngëtari Sabiani tha se vajza e tij, Kejsi Medini ka marrë vendimin që të jetë pjesë e Big Brother VIP 2. “E ka vendosur,”- do të futet tha ai.

Edhe pse Sabiani e ka shprehur edhe vetë kur ishte brenda shtëpisë së BBV që nuk do i pëlqente që e bija të merrte pjesë, Keisi e paska vendosur.

Përfitimet që të sjellë pjesëmarrja në një spektakël gjigant si “Big Brother Vip” janë shumë të mëdha, gjë që e pamë fare mirë edhe këtë sezon.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %